Hakorośl rozesłana

  • zapalenia stawów

Co to jest Hakorośl rozesłana ?

Jest to roślina której inna nazwa to – czarci pazur, diabelski pazur, Harpagophytum procumbens A.P. de Candolle, występuje na terenie Republiki Południowej Afryki. Surowcem leczniczym są korzenie, zbierane po przekwitnięciu rośliny. Z korzeni sporządza się proszek, ekstrakt płynny i suchy, które następnie służą do wyrobu tabletek, nalewki, kapsułek i maści – kliknij dowiedz się więcej.

Na jakie dolegliwości pomaga Hakorośl?

Hakorośl  rozesłana wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, znieczulające, sedatywne i moczopędne. Stosuje się ją w reumatyzmie, dnie moczanowej, mialgii, lumbago i, w szczególności, w stanach zapalnych stawów.

Wskazania hakorośl rozesłana

-bóle reumatyczne tkanek miękkich
-choroby pourazowe: stany bólowe i obrzękowe po zwichnięciach, złamaniach i stłuczeniach, rozciągnięciach i pęknięciach wiązadeł, ścięgien mięśni,krwiaki
-choroby układu naczyniowego: schorzenia naczyń obwodowych, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych (niepękające)

<<<Kliknij i sprawdź wszystkie wskazania>>>

Hakorośl rozesłana opinie

Więcej szczegółowych informacji recenzji i  opinii o hakorośli znajdziesz na stronie sklepowej produktu, najlepsze efekty przynosi stosowanie razem z biszofitem jako komplet:

zestaw zdrowe stawy